FERAGAT VE İBRA BEYANI

  • GGCorp Kurumsal Video Oyunları Festivali bünyesinde oynanacak oyunlar kapsamında bedeni, cezai ve mali her türlü sorumluluğun sahsıma (şahsımıza/tüzel kişiliğimize) ait olduğunu beyanla; oyunlara, temsilcisine, işbirliği içinde bulunan diğer teşebbüslere ve sporlara, organizasyonun gerçekleşeceği alanlara, sahalara ve bunların işletmecilerine, oyunların düzenlenmesinde görev alan tüm çalışanlara, diğer Kurumsal Katılımcı firma çalışanlarına 
ve seyircilere karşı tazminat talepleri dahil, hukuki ve cezai hukuki ve cezai tüm dava haklarından (haklarımızdan) gayrikabili rücu feragat ettiğimi (ettiğimizi) kabul, beyan ve taahhüt ve adına hareket ettiğim (ettiğimiz) tüzel kişiler namına ibra ederim (ederiz). İşbu feragat ve ibra beyanı ile GGCorp Kurumsal Video Oyunları Festivali bünyesinde oynanacak oyunlarda adımı (adımızı) ve görüntülerimi (görüntülerimizi) kullanma, katılım ve elde edilen sonuçlarla ilgili toplanan verileri değerlendirme hakkını veririm (veririz).
  • GGCorp Kurumsal Video Oyunları Festivali bünyesinde oynanacak oyunlar kapsamında meydana gelebilecek kaza ve hastalık hallerinde organizasyona ev sahipliği yapan kişi ve kurumların sağladığı tıbbi servisin uygun gördüğü tedaviyi kabul ederim (ederiz).
  • Organizatörün gerekli görmesi halinde oyun programları ve yerler değişebileceği konusunda bilgi sahibi olduğumu kabul ve beyan ederim.
  • Bu konuda organizatör firmanın münhasır yetkili olduğunu ve bu konunun taraflar arasında çekişme konusu yapılamayacağını gayrikabili rücu olarak kabul ederim (ederiz). GGCorp Kurumsal Video Oyunları Festivali bünyesinde oynanacak oyunlar veya herhangi bir spor branşı veya ilgili kategori organizatör firmanın kontrolü dışında mücbir sebepler dolayısıyla gelişebilecek olayların sonucu iptal edildiği takdirde tarafıma (tarafımıza) hiçbir geri ödeme yapılmayacağı konusunda bilgi sahibi olduğumu kabul ve beyan ederim. GGCorp Kurumsal Video Oyunları Festivali Oyunlar Komitesi, yanlış̧ yönlendirmiş̧, kayıp ve gecikmiş̧ posta ve yazım hatalarından sorumlu değildir.
 GGCorp Kurumsal Video Oyunları Festivali oyunları, katılım şartlarında yapılacak değişiklikleri ve herhangi bir başvuruyu geri çevirmeyi kendi takdirinde tutma hakkına sahiptir.
  • Ayrıca, organizatör hem Kurumsal Katılımcılardan hem de Kurumsal Katılımcı’yı temsil edecek gerecek kişilerden gerekli gördüğü her turlu dokuman veya beyanı talep etme hakkına sahiptir. Ayrıca, GGCorp Kurumsal Video Oyunları Festivali’ne Kurumsal Katılımcı olan ve bünyesinde bordrolu çalışanı olarak görev aldığım tüzel kişi adına katıldığımı, işbu GGCorp Kurumsal Video Oyunları Festivali’nde kendisini temsil etmeme rıza gösterdiğini, adına yarıştığım Kurumsal Katılımcı olan ve bünyesinde çalıştığım şirketin, GGCorp Kurumsal Video Oyunları Festivali aleyhine organizatörlerden herhangi bir talep ve şikâyette bulunmayacağını veya bulunması halinde tüm sorumluluğun Kurumsal Katılımcı’yı temsilen sahsıma ait olacağını kabul, beyan ve taahhüt ederim.
  • Ben/Biz tüm GGCorp Kurumsal Video Oyunları Festivali kapsamında organizatör kişi ve kurumlarca belirlenmiş tüm kural ve düzenlemelere mutabık kaldığımızı/kalacağımızı kabul ve beyan ederiz.
Geri Dön
KAYIT

Bu ekranda GGCorp’a kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Katılmak istediğiniz branşı seçtikten sonra çıkan formu eksiksiz doldurun ve Onaya Gönder butonuna basın. Takımlı branşlarda tüm oyuncuların bilgileri eksiksiz girilmelidir. Yedek oyuncu opsiyoneldir. Başvurunuzu yapmadan önce genel kuralllar sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

TURNUVA ADI
FİRMA ADI
onaylıyorum.