SIKÇA SORULAN SORULAR

Sık sorulan soruları sizler için derledik. Aradığınız cevaba bu sayfadan ulaşamıyorsanız GGCorp ile ilgili her türlü soru ve önerilerinizi info@ggcorp.games üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz:

GGCorp’a nasıl başvurabilirim? Katılım şartlarını sağlıyor muyum?

GGCorp’ta tüm katılımcılar bağlı bulundukları kurumları (şirket, vakıf vb.) temsil ederler. Bu sebeple GGCorp’a katılım için öncelikli koşul başvurulan kurum adına yarışabiliyor olduğunuzu kanıtlıyor olmaktır. Bunun dışında yapmanız gerekenler sırasıyla takımınızı oluşturmak, kayıt formunu eksiksiz doldurmak ve ödeme işlemlerinizi tamamlamaktır. Etkinlik kapsamında tek kişilik turnuvalar olduğu gibi 2, 3, 4 ya da 5 kişilik takımlar halinde katılabileceğiniz turnuvalar da mevcut. Etkinlik dahilindeki tüm branşlara etkinlik detayları sayfasında göz gözdirmenizi tavsiye ederiz.

GGCorp’a bireysel başvuru yapmak mümkün mü?

GGCorp’a site üzerinden sadece kurumsal mailiniz aracılığıyla başvurabilirsiniz. Kurumsal mail adresiniz olmadığı için bireysel (gmail, hotmail, yandex, yahoo vb. uzantılı) maillerden başvuru yapmak istiyorsanız, kurumla olan ilişkinizi kanıtlayan belge ile birlikteinfo@ggcorp.games adresine mail atabilirsiniz.

Çalışan olduğumu nasıl kanıtlayacağım?

Kayıt formunu eksiksiz dolduran adaylar, iki aşamalı onay prosedüründen geçtikleri anda etkinliğe katılmaya hak kazanırlar. İlk aşamada bilgileri girilen tüm takım oyuncularının şirket mailine birer aktivasyon maili gönderilecektir. Mail aktivasyonlarının tamamlanması akabinde GGCorp ekibinden takım kaptanına ödeme linki gönderilecektir. Takım kaptanı takımı adına ödeme işlemini gerçekleştirecektir. Ödemeler bireysel ya da kurumsal hesaplardan yapılabilir.

Ödemeleri Havale/EFT ile yapabilmek mümkün mü?

Evet, kurum yetkililerinin katılım ücreti havale/EFT yoluyla da iletmesi mümkündür. Bu durumda transfer açıklamasına kaydolunan branş adı ve takım ismini açıkça belirtiniz. GGCorp Hesap numarası:
Onedio Bilişim Yazılım Medya Tekn. San. Tic. A.Ş.
TR87 0006 4000 0014 3700 0672 73
İş Bankası - 4370-Teknokent Şubesi

Birden fazla branşa katılabilir miyim?

Her bir branşın yarışmasına sadece bir kere kaydolmak olmak koşuluyla, dilediğiniz kadar yarışmaya katılma şansına sahipsiniz. Her bir katılım için yeni bir kayıt süreci işletilmesi gerekmektedir.

Şirketimden 5 kişilik takım çıkaramıyorum, başka şirketlerle ortak giriş yapabilir miyiz?

İki ve daha fazla oyuncu gerektiren branşlara başvurularda şirketler arası ortaklık yapılması mümkündür. Aynı zamanda kuluçka merkezleri, teknokentler, iş merkezi ve plaza takımları adına takımlar da kurulabilir. Detaylar için genel kurallar sayfasındaki ilgili alt başlıkları gözden geçiriniz.

Aynı oyunun farklı branşlarına katılabilir miyim?

Evet, katılabilirsiniz. Örneğin PUBG Solo, PUBG Duo ve PUBG Squad turnuvalarına ayrı ayrı katılım yapmanız mümkündür.

Oyunlar nerede oynanacak?

Etkinlik bünyesindeki tüm karşılaşmalar BJK Vodafone Park içerisinde yer alan Lenovo Game On’da yapılacaktır. Elemeler dahil tüm karşılaşmalar offline formatta oynanacaktır. Online eleme yoktur.

Oyunlar ne zaman? Kaç gün sürecek?

Etkinlik takvimine bu link’tenulaşabilirsiniz.

Etkinlik takvimi ne zaman açıklanacak?

Tüm yarışmalar, eleme ve final aşamaları olmak üzere iki aşamadan oluşturulacaktır. Final tarihleri için etkinlik takvimi sayfasına göz gezdirebilirsiniz. Her bir branşın eleme tarihleri ise başvuruların kapanması akabinde yapılacak kura çekimi ile netleştirilecek ve Mart ayının ilk haftası içinde açıklanacaktır. Her bir turnuvanın elemelerinin tarih aralıkları da etkinlik takviminde belirtilmiştir.

Kayıt onay mailim gelmedi, ne yapmalıyım?

Onay mailiniz en geç 12 saat içerisinde tarafınıza ulaşmış olmalıdır. Aksi bir durumda info@ggcorp.games adresine başvuru kodunuzun da belirtilmiş olduğu bir mail ile durumu bildiriniz.

Ödemem işlendi mi? Nasıl öğrenebilirim?

ÖÖdeme onay mailiniz en geç 12 saat içerisinde tarafınıza ulaşmış olmalıdır. Aksi bir durumda info@ggcorp.games adresine başvuru kodunuzun da belirtilmiş olduğu bir mail ile durumu bildiriniz.

Ödüller ne zaman açıklanacak?

Etkinlik kapsamındaki sponsorlukların netleşmesi ile birlikte ödüllerimiz en kısa zamanda açıklanacaktır. Açıklanan ödüllere bu link ’ten göz gözdirebilirsiniz.

Turnuva öncesi nasıl haber verilecek?

Eleme tarihleri netleşmesiyle birlikte tüm takımlara turnuva takvimi mail olarak bildirilecektir. Ayrıca turnuva gününden önce takım kaptanına ulaşılıp katılım teyidi alınacaktır.

Ekipte değişiklik yapabiliyor muyuz? Oyunlardan çekilmek mümkün mü?

Evet, belirli koşullar sağlandığı durumlarda yapılabilir. Detaylar için genel kurallar sayfasını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul dışından katılabiliyor muyuz?

Etkinlik tarihlerinde takım halinde İstanbul’daki Venue’de bulunabiliyorsanız başka bir şehirden kayıt yaptırmanız için herhangi bir engel yoktur. Ancak turnuva maçlarına online katılıma izin verilmeyecektir.